Opony i Logistyka

Zadowolenie klienta jest naszym celem od samego początku powstania firmy i ta zasada jest przez nas konsekwentnie realizowana

O firmie

Globe Tyre to firma zajmująca się dystrybucją opon oraz świadczy usługi z zakresu logistyki magazynowej, składowania, konfekcjonowania, załadunku i rozładunku towarów spaletyzowanych.

Zadowolenie klienta jest naszym celem od samego początku powstania firmy i ta zasada jest przez nas konsekwentnie realizowana. Znając Państwa wymagania potrafimy sprostać wszelkim oczekiwaniom.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko sprawdzone i oryginalne towary spełniające wysokie standardy jakości.

Opony

Posiadamy dostęp do najlepszych i sprawdzonych marek opon w najlepszych cenach. Sprzedawane przez nas ogumienie to gwarancja jakości i zadowolenia. Dysponujemy oponami o różnych rozmiarach począwszy od najmniejszych opon osobowych przez dostawcze i ciężarowe po rolnicze i przemysłowe.

Zapewniamy 100% poufności dla naszych klientów oraz szybkie dostawy.

Szybkie dostawy, konkurencyjne ceny, dostępność dużych partii towaru, przyjazny kontakt z każdym klientem oraz profesjonalne doradztwo i wsparcie to cechy, które nas wyróżniają.

Naszą ofertę można znaleźć na:

Logistyka

Świadczymy usługi z zakresu logistyki magazynowej, składowania, konfekcjonowania, załadunku i rozładunku towarów spaletyzowanych. Dysponujemy magazynem logistycznym o powierzchni
15000 m². Jego Zaplecze techniczne umożliwia szybkie i wygodne przeładunki Państwa towarów.

Do dyspozycji posiadamy sprzęt dzięki któremu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie dokonywać załadunków i rozładunków samochodów, które dostarczają towary Państwa firm. W przypadku potrzeby zwiększenia powierzchni magazynowej nasza firma jest w stanie dopasować ją do Państwa oczekiwań.

Położenie magazynu w bliskiej odległości autostrady A4, stwarza optymalne warunki dla dystrybucji oraz transportu krajowego i międzynarodowewgo. Wychodząc naprzeciw wymaganiom swoich klientów Globe Tyre uruchomiło dział Spedycyjno transportowy, który uzupełnia nasze usługi, dzięki czemu stają się kompleksowymi w logistyce.

Dzięki współpracy z Agencją celną posiadamy w swojej ofercie magazynowej tzw. Miejsce Uznane, co pozwala na składowanie towarów przeznaczonych do odprawy celnej.

Kontakt

Zarząd


Zenon Godawski

+48 694 644 722

zenon@globetyre.pl

Paweł Lachcik

+48 795 324 290

pawel@globetyre.pl

Księgowość


Anna Bąk

+48 530 166 533

ksiegowosc@globetyre.pl

Barbara Czernecka

+48 14 696 90 93

biuro@globetyre.pl

Dystrybucja opon


Agnieszka Siwiec

+48 533 332 357

agnieszka@globetyre.pl

Magdalena Wojciechowska

+48 515 710 022

magdalena@globetyre.pl

Mariusz Książek

+48 512 004 519

mariusz@globetyre.pl

Sklep internetowy i sprzedaż detaliczna


Patryk Dębski

+48 533 377 107

patryk@globetyre.pl

Marcin Barszcz

+48 533 430 443

marcin@globetyre.pl

Logistyka i Magazyn


Paweł Godawski

+48 792 650 570

logistyka@globetyre.pl

Robert Stanoch

+48 798 856 228

robert@globetyre.pl

Spedycja


Karolina Rzeszuto

+48 501 407 248

karolina@globetyre.pl

Danuta Baran

+48 515 336 523

spedycja@globetyre.pl

Michał Pisula

+48 533 995 909

michal@globetyre.pl